0
Nie masz produktów w koszyku.

0

Witamy na stronie Eco Light!

×

Registration

Profile Informations

Login Datas

or login

First name is required!
Last name is required!
First name is not valid!
Last name is not valid!
This is not an email address!
Email address is required!
This email is already registered!
Password is required!
Enter a valid password!
Please enter 6 or more characters!
Please enter 16 or less characters!
Passwords are not same!
Terms and Conditions are required!
Email or Password is wrong!

ECO LIGHT działa w sektorze oświetleniowym od 13 lat. W czerwcu 2020 roku firma przeniosła swoją siedzibę wraz z centrum logistycznym do Borku pod Kaliszem. Nowa lokalizacja to 2600 m2 magazynu wysokiego składowania oraz 700 m2 powierzchnibiurowej. Na potrzeby dalszego rozwoju siedziba zlokalizowana jest na powierzchni 17000 m2 gruntu inwestycyjnego.

Firma jest w 100% polską spółką obecną już w 14 krajach europejskich nieustannie poszerzającą swoją ekspansję. Nasz priorytet to wysoka jakość produktów w przystępnej cenie. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, która w profesjonalny sposób odpowiada na potrzeby rynku.

W 2021 roku zostaliśmy wyróżnieni w rankingu Gazeli Biznesu. Znaleźliśmy się na drugim miejscu w województwie wielkopolskim, a na 19 w Polsce. Gazele Biznesu to najstarszy i najbardziej wiarygodny ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małychi średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija,                  ale jest także transparentna.