Technologia LED

Technologia LED to obecnie najszybciej rozwijająca się gałąź w branży oświetleniowej. Ze względu na ogromne możliwości zastosowania staje się alternatywą dla tradycyjnych źródeł światła starszych generacji tj. lamp żarowych, fluoroscencyjnych i wyładowczych.

Do niedawna technologia ta była na etapie pozwalającym jedynie na zastosowania czysto dekoracyjne. Szybki postęp sprawił, iż diody LED zaczynają być powszechnie stosowane począwszy od profesjonalnych systemów oświetlenia obiektów, poprzez iluminacje i dekorację wnętrz, aż do latarek i tablic reklamowych. Doskonała wręcz efektywność świetlna oraz odporność na wstrząsy sprawia, że diody LED są idealnym rozwiązaniem w przemyśle.

 •  
 •  
 •  
 •  
 • opinie naszych klientów

  "Oświetlenie LED firmy Eco Light polecił mi kolega działający w podobnej jak ja branży. Zastosowanie tego typu oświetlenia pozwala nadać wnętrzu niepowtarzalny charakter, a przy tym jest niedrogie w eksploatacji i trwałe. Myślę, że właśnie dlatego tego typu oświetlenie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród moich klientów."

  Tomasz Silski

  właściciel firmy remontowo - budowlanej

   
 • opinie naszych klientów

  "We własnej kuchni zastosowałam żarówki typu G4 do punktowego oświetlenia blatu kuchennego oraz do oświetlenia szafek oszklonych. Moim zdaniem to świetna alternatywa dla świetlówek i tradycyjnych żarówek do miejcowego oświetlenia zwłaszcza długotrwałego."

  Agata Rudzka

  dekorator wnętrz

   
 • opinie naszych klientów

  "Podczas remontu sali, w której odbywają się u nas przyjęcia okolicznościowe dekorator zaproponował nam wykorzystanie do podświetlenia sufitu taśmy LED RGB firmy Eco Light. To rozwiązanie okazało się strzałem w dziesiątkę. Możliwość zmiany barwy pilotem pozwala na nadanie odpowiedniego nastroju w zależności od typu imprezy."

  Bartłomiej Adamski

  manager restauracji

   
 • opinie naszych klientów

  "Znajomi polecili nam oświetlenie LED firmy Eco Light. Wymieniliśmy do tej pory tradycyjne żarówki halogenowe, które mieliśmy w kuchni, łaziencie i przedpokoju na żarówki LEDowe. Najbardziej zaskoczył nas fakt, że rachunki za prąd uległy zmniejszeniu już po miesiącu ich użytkowania. Jesteśmy zadowoleni i planujemy wymianę żarówek w całym domu."

  Teresa Bogacka

  nauczyciel

   
 

Eksperci przewidują, iż w ciągu najbliższych 10-15 lat diody LED będą stanowiły 95% obrotu w branży oświetleniowej.

Żarówki LED produkowane są dla wszystkich popularnych gwintów i trzonków opraw oświetleniowych. Na rynku dostępne są również takie, które kształtem przypominają zwykłe żarówki typu softone.

 
Trwałe rozwiązania
dla Twojego domu